Nowe technologie

Zabezpiecz ciężarówkę przed niespodziewanymi zdarzeniami

Posted: 5 sierpnia, 2021 o 1:14 pm   /   by   /   comments (0)

Ciągłe i niespodziewane warunki na drogach każdego rodzaju nie przestają zaskakiwać nawet najbardziej doświadczonych kierowców samochodów. Samochody ciężarowe wraz z ich kierowcami cechują się tym, że czas jaki spędzają na drodze jest bardzo długi, a co za tym idzie prawdopodobieństwo i ryzyko wystąpienia różnego rodzaju wypadków wzrasta. Zgodnie z przepisami prawa, każdy pojazd musi być wyposażony w ubezpieczenie OC, a jeśli posiada się samochód ciężarowy to ubezpieczenie musi być specjalnie do niego dopasowane. Brak ważnego ubezpieczenia podczas kontroli może być bardzo przykry w skutkach i nanieść bardzo wysokie kary finansowe na właściciela samochodu. Dodatkowo jeśli doszłoby wtedy do kolizji, zapłata będzie jeszcze bardziej surowa niż się wydaje!

Jednak polisa ubezpieczeniowa nie musi być bardzo kosztowna – nie warto ryzykować i jeździć bez niej! Gruba DBK przygotowała idealnie skrojone ubezpieczenia samochodów ciężarowych. Zakup ubezpieczenia od firmy, która od lat zna się na rzeczy będzie najlepszym rozwiązaniem z możliwych!

 

Ubezpieczenie od DBK – korzyści

Oferta ubezpieczeniowa dostępna u firmy DBK jest bardzo dobrze dobrana i bije na głowę zakres ubezpieczeń innych firm komunikacyjnych zajmujących się podobnymi zabiegami. Oznacza to, że w firmie DBK ubezpieczyć można nie tylko cały pojazd ciężarowy przez przykrymi zdarzeniami drogowymi lub postojowymi, ale także całą flotę i majątek firmy! Wszystko w jednym miejscu, które wie jak nikt inny jak odpowiednio zająć się samochodami ciężarowymi. Na potrzeby indywidualne każdego klienta konsultacji DBK mogą utworzyć indywidualne, nowoczesne programy ubezpieczeniowe, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W razie zajścia przykrego incydentu drogowego i uszkodzenia samochodów ciężarowych nasze pakiety ubezpieczenia mogą pokryć w całości naprawę pojazdu bez konieczności żadnych dopłat!

 

Czynniki wpływające na wysokość ubezpieczenia

Wartość ubezpieczenia nie będzie taka sama dla każdego klienta. Zależy to od wielu czynników, do których należeć będą między innymi:

-Parametry pojazdu – to jaki pojazd ma przebieg, ile liczy lat, czy nawet jaką ma pojemność silnika zależy od wysokości ceny polisy. Nawet miejsce w którym się zatrzymuje jest bardzo ważne i musi zostać uzupełnione. W momencie parkowania go na prywatnej, strzeżonej posesji ryzyko jego uszkodzenia przez zwierzęta bądź osoby trzecie jest znacznie mniejsze niż na parkingach publicznych lub niestrzeżonych.

-Dane kierowcy ciężarówki – jego doświadczenie i długość trwania uprawnień mają wysoki wpływ na polisę. Niedoświadczony kierowca będzie płacić więcej niż ten z dłuższym stażem.

Zabezpiecz ciężarówkę przed niespodziewanymi zdarzeniami
5 (100%) 1 vote