Moda

Wystrój kościoła i sali weselnej na ślub

Posted: 16 czerwca, 2019 o 7:06 am   /   by   /   comments (0)

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych, ale i najbardziej stresujących dni w życiu. Nie oszukujemy się, nawet osoba o stalowych nerwach, a dniu swojego ślubu odczuwa zdenerwowanie, tremę i podekscytowanie. W wirze przygotowań łatwo o pomyłki, gdy tyle jest na głowie. Dlatego właśnie, aby oszczędzić sobie dodatkowych zmartwień, należy zadbać o eleganckie dekoracje ślubne. Można samemu zakupić i udekorować kościół oraz salę weselną pięknymi dekoracjami. Jednak przy tylu obowiązkach często nie mamy po prostu na to czasu. Warto zamówić dodatkową usługę, jakaś jest dekorowanie kościoła i sali weselnej na zamówienie. Usługa łączy się z zakupami dekoracji, które od razu mogą zostać dowiedzione. Oszczędzi nam to stresu i nerwów, a z pewnością wszystko będzie dopracowane.

 

Wyróżniamy różne dekoracje ślubne. Najczęściej Państwo Młodzi wybierają balony i wstążki do dekoracji kościelnego wejścia. Przeważa kolorystyka biała, połączona zazwyczaj z kolorem łososiowym, pudrowym różem, beżem oraz fioletem. Balony przypięte są za pomocą wstążek w kolorze kontrastowym lub takim samym. Dekoracja kościoła to przede wszystkim towarzyszące kwiatom upięcia z grubych wstęg, trzymające całość w ryzach lub gipiura. Elementy ażurowe i koronkowe wyściółki na krzesła dodają uroku i romantyzmu.

 

Warto przełamać schematy i do białego koloru dobrać dodatki w nietypowych barwach. Może to być błękit, niebieski oraz jasna zieleń. Będą one doskonałym przełamaniem całego projektu. Kolor czerwony rzadko jest stosowany, ale coraz częściej Młoda Para sięga po tego typu rozwiązania. Dekoracje ślubne w postaci ramek z wklejonymi cytatami to nowatorski pomysł.

Dekoracja ślubu w sklepie Epizodar.pl

Sala weselna także musi być pięknie przystrojona. Zazwyczaj dobiera się kolorystykę wystroju sali weselnej do kościelnej aranżacji. Dobrym rozwiązaniem będzie tu umiar. Na stołach nie może być za dużo ozdób, gdyż nie jest to praktyczne. Świetnym rozwiązaniem będą podwyższane wazony na cięte kwiaty oraz świeczniki na długich nóżkach. Ozdoby w postaci zawieszek i lekkich, nietłukących się ozdóbek to rozwiązanie idealne. Tematyka ślubna i dekoracje to nieskończony temat, w którym istnieje wiele wariantów dla każdego.

Wystrój kościoła i sali weselnej na ślub
5 (100%) 1 vote