Hobby

Wynajem jachtów

czarter jachtów chorwacja
Posted: 20 czerwca, 2019 o 6:18 am   /   by   /   comments (0)

Chorwacja to jeden z bliskich naszemu sercu krajów. Każdego roku dziesiątki tysięcy Polaków wyjeżdżają tam na wakacje i starają się spędzić czas w miłej i rodzinnej atmosferze. Zarówno nasz jak i chorwacki naród to bardzo podobne kultury jak i charaktery, dlatego też rozumiemy się bez słów i obydwa narody się bardzo lubią. Czarter jachtów Chorwacja to jeden z ciekawszych pomysłów na wakacyjny wyjazd i spędzenie wolnego czasu w bardzo oryginalny i mało komercyjny sposób.

Morze Adriatyckie

Jednym z głównych powodów tego dlaczego ludzie chcą spędzać wolny czas w Chorwacji, jest przepiękne morze Adriatyckie, które bogate jest w piękną linię brzegową, mnóstwo zatok i wiele ciekawych plaż. Czarter jachtów Chorwacja jest więc modny wśród każdej grupy wiekowej i z tej atrakcji starają się korzystać wszyscy miłośnicy swobodnego dryfowania po wodzie i wygrzewania się na słońcu. Jacht możemy wynająć zarówno ze sternikiem, czyli tak zwanym skipperem, jak i na własną rękę, jeśli tylko posiadamy podstawowe umiejętności prowadzenia tego typu łodzi.

Dobre połączenie komunikacyjne

Z Polski do Chorwacji dostaniemy się w bardzo łatwy sposób zarówno samochodem, jak i samolotem. Niedaleka odległość dzieląca obydwa kraje jest sporym wabikiem na turystów i sprawia, że wiele osób decyduje się na ten znany kierunek. Bardzo popularne stają się wyjazdy w dużych grupach osób. Na przeciętnym jachcie miejsc noclegowych jest sporo, a im więcej osób wybierze się w taką podróż, tym mniejsze będą jej ogólne koszty.

Koszt wynajęcia jachtu

Koszty wynajmu jachtów i łodzi motorowych są stosunkowo niskie, jeśli popatrzymy chociażby przez pryzmat wyjazdów poza Europę. Tam sam samolot kosztuje nas w dwie strony bardzo dużo. W Chorwacji temperatury wydają się być idealne, gdyż nie jest zbyt upalnie, ale pogoda może przypominać tą wymarzoną i kojarzącą się z rajskim wypoczynkiem. Czarter jachtów Chorwacja może być więc idealną szansą na wypoczynek dla wielu osób w cenie, która nie należy do bardzo wygórowanych.

Wynajem jachtów
5 (100%) 1 vote