Dom

Winietki na wesele

winietki na wesele
Posted: 23 sierpnia, 2019 o 8:21 am   /   by   /   comments (0)

Winietki na wesele są w obecnych czasach jednym z podstawowych elementów, które znajdują się na stołach. Mimo tego faktu, wiele par wciąż się zastanawia czy na ich przyjęciu winietki na wesele będą sprawdzonym pomysłem. Winietki na wesele są małymi karteczkami, które rozstawia się na stołach. Umieszczone jest na nich imię i nazwisko osoby zaproszonej na wesele.

Zobacz również: Winietki na wesele – Dekorak.pl

Postawione są przy stole na określonych miejscach, które są przypisane danym osobom. Winietki na wesele stosuje się w celu jak najbardziej optymalnego rozmieszczenia gości przy stołach, aby czuli oni się dobrze na swoich miejscach i po to aby żadne miejsce przy stole nie pozostało puste. Oprócz tej najbardziej istotnej funkcji, winietki na wesele mogą pełnić również rolę dekoracyjną, ponieważ są one doskonałą dekoracją stołu.

Mogą być również dobrym upominkiem dla gości weselnych. Winietki bardzo często są dopasowane pod kątem stylu do dekoracji weselnych oraz wybranego rodzaju papeterii, czyli mogą być wykonane w tym samym wzorze, co na przykład zaproszenia ślubne. W obecnych czasach często również odchodzi się od tradycyjnej formy winietek, czyli papierowej. Przykładowymi rozwiązaniami zamiast tradycyjnych papierowych winietek jest na przykład wbicie igły z imieniem i nazwiskiem w jabłko, szyszkę, cukierek czy babeczkę. Wygląd winietek na wesele uzależniony jest tylko i wyłącznie od kreatywności i pomysłów Młodej Pary.

Winietki na wesele
5 (100%) 1 vote