Hobby

Szalony ostatni wieczór wolności pana młodego

Posted: 4 października, 2021 o 12:27 pm   /   by   /   comments (0)

W dniu każdego mężczyzny przychodzi chwila w której już niedługo będzie stał przed ołtarzem i przyrzekał miłość, wierność i uczciwość małżeńską swojej wybrance aż do śmierci. Jednak przed tym bardzo ważnym wydarzeniem przyszłego pana młodego czeka jeszcze jedno huczne wydarzenie – wieczór kawalerski. To wieczór, w którym może popuścić wodze fantazji i oddać się fantastycznej zabawie wraz z swoimi najlepszymi przyjaciółmi.

 

Organizacja perfekcyjnego wieczoru kawalerskiego

Wieczór kawalerski z reguły organizuje osoba, która najlepiej zna charakter pana młodego. Utarło się, że jest to jego świadek. Musi on bardzo dokładnie przemyśleć wszystkie punkty imprezy tak, aby pan młody był na niej główną gwiazdą. Po zaproszeniu wszystkich najważniejszych gości i ustaleniu budżetu można przejść do konkretów – ustalenia miejsca zabawy. Jej typ jest uzależniony od preferencji pana młodego. I tak:

– Dla spokojnych panów młodych poleca się atrakcje sportowe odbyte choćby na męskim wyjeździe na weekend. Sport płynie w żyłach każdego mężczyzny – pozwala na popuszczenie hamulców i oddanie się rywalizacji. Taka rywalizacja jak drużynowy paintball czy kręgle buduje zażyłości całej ekipy, a jak wiadomo – zgranie ekipy jest bardzo ważne. Można pokusić się również o spływ kajakowy w górach wraz z zdobyciem jakiegoś szczytu. Po zakończeniu dnia udanie się do chatki wraz z przeprowadzaniem gier i zabaw będzie bardzo dobrym pomysłem.

-Dla bardziej imprezowego pana młodego powyższa opcja zapewne nie wydaje się zbyt zachęcająca. W takim wypadku gry i zabawy sportowe mogą być tylko przystawką. Później warto jest klasycznie wynająć lożę w dobrym klubie i udać się na parkiet. W końcu to ostatnia noc wolności pana młodego, więc w teorii może on wszystko.. Dla bardziej odważnych panów można zaproponować personalne pokazy taneczne przeprowadzane przez profesjonalistki.

 

Wszystko jak widać zależy od charakteru przyszłego pana młodego. To on powinien być głównym bohaterem wieczoru i powinien w każdym jego momencie być zadowolony z jej przebiegu.

 

Organizacja zewnętrzna – tramparty

Jeżeli nie ma się pomysłu na przeprowadzenie wyjątkowego wieczoru warto jest sięgnąć po profesjonalistów. Właśnie taką firmą jest tramparty, która zajmuje się organizowaniem najróżniejszych imprez – w tym wieczorów kawalerskich! Ściąga to dużą ilość obowiązków z świadka, który z czystą głową i bez żadnego stresu może oddać się szampańskiej zabawie.

Szalony ostatni wieczór wolności pana młodego
Oceń ten post