Nowe technologie

Ręka na pulsie z systemem DBK Fleet Management

Posted: 5 sierpnia, 2021 o 1:06 pm   /   by   /   comments (0)

Każdy przedsiębiorca posiadający w swojej firmie samochody ciężarowe wie jak trudno utrzymać wszystko dopięte na ostatni guzik. Ciągłe awarie, faktury, usterki samochodów, wypłacanie pensji, nadgodziny, kolosalne rachunki za paliwo.. Ciężko to wszystko zebrać i jeszcze zoptymalizować aby zarobić dla siebie pieniądze. Jednak istnieją sposoby dzięki którym w jednym miejscu można zgromadzić te wszystkie mankamenty. Miejsce to pozwoli na samoistną ich optymalizację, wprowadzanie korekt czy pomoc kierowcom na drodze wręcz ucząc ich oszczędnego stylu jazdy. Analiza na każdym kroku dzięki której przedsiębiorca będzie miał wszystko jak na dłoni – to właśnie oprogramowanie DBK Fleet Management!

 

Zoptymalizuj każdy drobiazg

DBK Fleet Management to system pilnujący najdrobniejszych szczegółów firmy przewozowej dbając o kierowców, samochody i przedsiębiorcę. Z nim można wycisnąć maksimum przychodów – a to wszystko dzięki jego atutom do których należy:

-Monitorowanie wydatków paliwowych – faktury na paliwo na dziesiątki tysięcy złotych potrafią zwalić z nóg. Aby zaoszczędzić jak najwięcej system DBK Fleet Management pozwala na zestawienie wyników poszczególnych kierowców pokazując ich średnie spalania na danych odcinkach jazdy. Dzięki temu można nagrodzić najbardziej oszczędnych i przyuczyć tych bardziej rozrzutnych

-Co zrobić w trakcie awarii? DBK Fleet Management na pomoc! Dedykowany doradca określi czy z daną usterką można jechać dalej w trasę, czy też należy udać się do mechanika. Nie wiesz jakiego? Spokojnie, doradca pokieruje w właściwe miejsce posiadające odpowiedni sprzęt i materiały

-Trudny do zoptymalizowania czas kierowców i kary – często zdarza się, że kierowcy zdalnie odczytując czas pracy mylą się – a za to mogą być nałożone solidne kary. DBK Fleet Management pomoże także w tej sytuacji! Będzie dobrze rozliczał czas, relegacje czy absencje i urlopy dając przedsiębiorcy wszystkie ważne informacje jakie potrzebuje!

-Bezpieczeństwo pojazdu ponad wszystko – z podzespołem Safe przedsiębiorca może lokalizować swój pojazd z kierowcą na każdym odcinku trasy na świecie zawsze wiedząc gdzie jest jego własność! W razie kradzieży pozwala to także szybko odnaleźć ładunek i sprawców przykrego incydentu.

Sprawdź: Telematyka 

Wnioski

DBK Fleet Management to oprogramowanie, którego potrzebuje każdy właściciel floty ciężarówek myślący o największym zoptymalizowaniu swojej firmy. Może dzięki niej dbać o komfort swój, ale i kierowców mając wszystko jak na dłoni i nie tracąc przy tym cennych pieniędzy.

 

Ręka na pulsie z systemem DBK Fleet Management
5 (100%) 1 vote