Hobby

Rejs statkiem po rzece – wyjątkowy czas

Posted: 15 listopada, 2021 o 8:18 am   /   by   /   comments (0)

Rejs statkiem to atrakcja, która z reguły jest dość mało popularna. Zdecydowana większość osób policzyłaby na palcach jednej ręki ile razy była w całym swoim życiu na takiej wyprawie. Rejs statkiem może być bardziej dostępny, niż się to ludziom wydaje. To wydarzenie samo w sobie jest bardzo interesujące i pozwala na poznanie danego miasta z całkiem innej perspektywy. Jednak to nie wszystko! Na statku mogą również odbywać się imprezy będące niezapomnianymi chwilami w życiu każdego uczestnika.

 

Oryginalność przy organizacji swojej uroczystości

Wiele osób szuka oryginalności chcąc przeprowadzić swoje własne uroczystości. W Polsce istnieje ekipa, która może przeistoczyć to marzenie w rzeczywistość – to firma boatparty zajmująca się organizacją niesamowitych imprez na statku. To coś co niewiele osób widziało, dlatego taki pomysł jest tak ceniony.

Nie ma sztywnych ram co do rodzaju organizowanej imprezy. Jednak na statku ludzie najczęściej organizują takie eventy jak:

-Impreza firmowa; idealny sposób aby przypieczętować zawarcie nowej umowy czy też powitać nowego współudziałowca. Jubileusz firmy? Czemu nie! Rejs statkiem może być bardzo dobrym pomysłem jeśli chce zaimponować się swoim pracownikom i docenić ich całą pracę w sposób oryginalny. Już wszystkim powoli nudzą się oklepane bary czy też restauracje – impreza na statku to coś nowego! W razie chęci zapewnienia swoim gościom posiłku wystarczy to zgłosić – na statku dostępny jest catering wraz z pysznymi daniami.

-Wieczór kawalerski i panieński; niekonwencjonalna metoda spędzenia czasu w ostatnich chwilach wolności.. Impreza na statku może być czymś w rodzaju beforu czy też główną atrakcją wieczoru. Na statku dostępny jest bar przez co można mieć pewność, że na imprezie nie zabraknie alkoholu. Dodatek DJ-a i muzyki będzie wskazany – taniec przy rejsującym statku i otaczające tereny to przeżycie, które doświadczyła zaledwie garstka ludzi.

-Urodziny; nie ma nic lepszego jak spędzenie urodzin na statku! Zebranie najróżniejszego rodzaju gości – starsi czy młodsi; wszyscy będą zadowoleni! Dla najmłodszych dostępny jest animator, a dla starszych ciekawe pokazy jak pokaz sztuki barmańskiej – na statku nie da się nudzić! Dobra zabawa może być skwitowana tańcem na pokładzie oraz stworzeniem na życzenie pamiątkowego filmiku HD, który na pewno przywoła wspomnienia z tego dnia.

 

Podsumowanie

Boatparty to firma, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych gości. Rejsy prowadzone są w największych miastach Polski. Wystarczy tylko zarezerwować i opisać swoje wymagania!

Rejs statkiem po rzece – wyjątkowy czas
Oceń ten post