Ślub

Nowoczesne dekoracje weselne

Posted: 12 października, 2019 o 8:00 am   /   by   /   comments (0)

Organizacja przyjęcia weselnego to spore wyzwanie dla pary narzeczonych. Ogromną uwagę należy zwrócić nie tylko na wybór odpowiedniej sali bankietowej i orkiestry, ale też na najdrobniejsze detale w postaci dekoracji ślubnych.

Szczegóły odgrywają istotną rolę podczas wesela.

Nowoczesne dekoracje ślubne dostępne są w wielu sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Występują one w wielu wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy może dobrać jak najbardziej odpowiednie produkty. Coraz częściej przyjęcia organizowane są w konkretnym stylu, na przykład naturalnym bądź glamour.
Doskonałą alternatywą dla cukrowych i marcepanowych figurek na torcie są toppery weselne. Tego typu dekoracja jest bardzo trwała, wytrzymała i niesamowicie efektowna. Dodatkową zaletą jest fakt, iż topper można z łatwością wyjąć z tortu, nie naruszając przy tym jego formy i kształtu.Z kolei sporych rozmiarów napisy weselne będą świetną ozdobą parkietu i stołu. Warto zdecydować się na napisy podświetlane, które wprawią gości w romantyczny nastrój.

Zobacz również: Sklep Ślubny Dekorak

Od kilku sezonów hitem są szklane lampiony, które wewnątrz posiadają sporych rozmiarów świecę. Lampiony można dodatkowo udekorować żywymi kwiatami.
Nie można zapominać również o eleganckich zaproszeniach ślubnych, winietkach i zawieszkach na alkohol. Zawieszki z zabawnym hasłem wywołają uśmiech na twarzach gości i zapewnią wspaniałą zabawę.Wiele par decyduje się także na wystawienie księgi gości, gdzie każdy uczestnik przyjęcia może zamieścić życzenia dla nowożeńców.
Oczywiście bardzo istotnym elementem są także podziękowania dla gości. W zależności od upodobań większość par decyduje się podarować gościom gipsowe aniołki, kruche ciasteczka zapakowane w elegancką folię bądź małe buteleczki z domową nalewką. Podziękowania sprawiają, że goście czują się docenieni i ważni.
Wiele pomysłów na niebanalne podziękowania znaleźć można na forach i portalach internetowych. Większość par decyduje się stworzyć tego typu produkty własnoręcznie, aby zachwycić najbliższych.

Nowoczesne dekoracje weselne
5 (100%) 1 vote