Moda

Kombinezon na wesele

Kombinezon na wesele
Posted: 12 czerwca, 2018 o 1:31 pm   /   by   /   comments (0)

Wesele to wydarzenie o określonym dress codzie. Nieodpowiednim strojem w tym przypadku z całą pewnością  będzie T-shirt czy koszulka polo w przypadku mężczyzny, oraz jeansy czy codzienna bluzka w przypadku kobiety. Oczywiście na weselach coraz częściej da się zauważyć elementy stroju codziennego czy biznesowego. Mężczyźni rezygnują z garniturów, i zakładają eleganckie, ciemne spodnie, koszulę i kolorowe marynarki. Kobiety nierzadko stawiają również na spodnie czy proste, uniwersalne sukienki. Świetnym rozwiązaniem dla kobiet na tego typu wydarzenie, jest wybór kombinezonu. Czym jest ten strój i czy warto po niego sięgnąć?

Kombinezon- czym jest?

Wielu osobom może kojarzyć się ze strojem zimowym dla dzieci, czy uniformem ochronnym. Nie o taki rodzaj kombinezonów jednak chodzi. Strój o którym mowa, to jednoczęściowe ubranie składające się z górnej i dolnej części, z czego dół to spodnie. Jeżeli chodzi o górną cześć kombinezonu, to może mieć wiele odsłon. Górna część kombinezonu może mieć formę gorsetu, bluzki na szelkach z dekoltem w serek, bluzki wiązanej na szyi odkrywającej plecy czy luźnej bluzki z długimi rękawami. Co ważne w tego typu stroju, to łatwość zakładania i ściągania, ponieważ kombinezon może sprawić trudności. Kombinezony wykonane z rozciągliwej dzianiny czy bawełny często są pozbawione zapięć przez co są łatwe w nałożeniu, a co więcej, niesamowicie wygodne. Kombinezony w wersji eleganckiej są często zasuwane na suwak, przez co też lepiej dopasowane do ciała.

Elegancki kombinezon na każdą okazję

Wesele to idealna uroczystość by założyć elegancki kombinezon. Przy zastosowaniu odpowiednich dodatków, biżuterii oraz torebki i butów na wysokim obcasie, będzie się prezentował równie elegancko, co sukienka. Problemy skórne, pęknięte naczynka czy żylaki na nogach, często sprawiają, że kobiety z trudem wkładają sukienki na ważne uroczystości. Kombinezon sprawi, że niedoskonałości ciała nie będą widoczne. Co ciekawe, kombinezon to również ciekawa propozycja dla przyszłych Panien Młodych. Dla kobiet, które lubią nowoczesne i nieszablonowe rozwiązania, biały kombinezon zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi trendami ślubnymi, może być efektowną kreacją w tak ważnym dla nich dniu.

Kombinezon na wesele
5 (100%) 1 vote