Nowe technologie

Toner zamienny Canon vs toner oryginalny

Posted: 5 lutego, 2022 o 12:11 pm   /   Nowe technologie

Toner zamienny Canon dostosowany jest do konkretnych modeli drukarek tej japońskiej firmy. Jest ona popularna na całym świecie i na każdym kroku można znaleźć drukarki tego słynnego producenta. W dzisiejszych czasach stanowią integralny element świata, bez którego wszystko byłoby utrudnione. To dzięki nim można w szybki sposób tworzyć umowy, spisywać faktury, drukować dokumenty do nauki […]

Brak komentarzy read more

Firma Lexmark – doświadczenie w branży

Posted: 11 listopada, 2021 o 11:13 am   /   Nowe technologie

Firma Lexmark jest producentem drukarek i tonerów, które są bardzo ważnym elementem wielu dziedzin życia. W dzisiejszych czasach nie da obejść się bez tych urządzeń, które wspólnie działają i ułatwiają życie bardzo dużej ilości osób pracujących. Wydrukowanie projektów, ustaw czy faktur oraz umów – nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo ułatwia to prowadzenie firmy […]

Brak komentarzy read more

Uratuj każde zlecenie z wynajmem krótkoterminowym

Posted: 28 października, 2021 o 11:40 am   /   Nowe technologie

Wynajem krótkoterminowy to bardzo ciekawa opcja, która z pewnością z roku na rok zyskuje na sympatii przedsiębiorców zajmujących się branżą TSL. Nie ma w tym nic dziwnego – każde zlecenie jest na wagę złota i może decydować o dalszej współpracy biznesowej, dlatego musi być wykonane z najwyższą dbałością i terminowością. Z wynajmem krótkoterminowym żadne, nawet […]

Brak komentarzy read more

Zabezpiecz ciężarówkę przed niespodziewanymi zdarzeniami

Posted: 5 sierpnia, 2021 o 1:14 pm   /   Nowe technologie

Ciągłe i niespodziewane warunki na drogach każdego rodzaju nie przestają zaskakiwać nawet najbardziej doświadczonych kierowców samochodów. Samochody ciężarowe wraz z ich kierowcami cechują się tym, że czas jaki spędzają na drodze jest bardzo długi, a co za tym idzie prawdopodobieństwo i ryzyko wystąpienia różnego rodzaju wypadków wzrasta. Zgodnie z przepisami prawa, każdy pojazd musi być […]

Brak komentarzy read more

Ręka na pulsie z systemem DBK Fleet Management

Posted: 5 sierpnia, 2021 o 1:06 pm   /   Nowe technologie

Każdy przedsiębiorca posiadający w swojej firmie samochody ciężarowe wie jak trudno utrzymać wszystko dopięte na ostatni guzik. Ciągłe awarie, faktury, usterki samochodów, wypłacanie pensji, nadgodziny, kolosalne rachunki za paliwo.. Ciężko to wszystko zebrać i jeszcze zoptymalizować aby zarobić dla siebie pieniądze. Jednak istnieją sposoby dzięki którym w jednym miejscu można zgromadzić te wszystkie mankamenty. Miejsce […]

Brak komentarzy read more

Dobrze dobrany filtr to podstawa

Posted: 3 sierpnia, 2021 o 8:32 pm   /   Nowe technologie

Filtry używane do samochodów są bardzo ważnymi elementami ich konstrukcji. Ich zadaniem jest jak sama nazwa wskazuje filtracje określonych czynników, zależnych od rodzaju filtru. Dzięki temu samochód może być wewnętrznie czysty i przez to działać sprawnie oraz płynnie. Do najbardziej popularnych rodzajów filtrów samochodowych obecnych na rynku są filtry paliwa, oleju i powietrza.   Filtr […]

Brak komentarzy read more

Moduły optyczne miniGBIC

Posted: 7 maja, 2020 o 11:00 am   /   Nowe technologie

Moduły optyczne miniGBIC to wkładki typ SFP, które są przeznaczone do przesyłania danych podwójnym światłowodem w typie jednomodowym. Długość fali tego modułu wynosi TX 1310nm.   Zastępstwo dla GBIC W porównaniu z klasycznym GBIC, ten rodzaj modułu cechuje znacznie mniejszy rozmiar. Stąd pierwszy człon nazwy – mini. Moduły tego typu są tworzone, aby stanowić wsparcie […]

Brak komentarzy read more

Drukarnie internetowe

Posted: 28 lutego, 2020 o 3:27 pm   /   Nowe technologie

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele konkurujących ze sobą drukarni internetowych. Ich oferta często jest bardzo szeroka, od niewielkich wizytówek do arkuszy wielkoformatowych. Wykorzystują zarówno druk cyfrowy, jak i druk offsetowy. Drukarnie internetowe coraz częściej zastępują te stacjonarne, które aby pozostać konkurencyjne zaczynają powiększać swoją ofertę o realizację zamówień online.   Druk cyfrowy charakteryzuje się tym, […]

Brak komentarzy read more

Sezonowa wymiana opon, czy opony wielosezonowe?

Posted: 19 lutego, 2020 o 5:00 pm   /   Nowe technologie

Na temat konieczności sezonowej wymiany opon z letnich na zimowe krąży wśród kierowców wiele mitów, niektóre całkiem absurdalne, i mimo udowodnionych faktów naukowych dotyczących wpływu odpowiednio dobranego ogumienia na komfort i bezpieczeństwo jazdy, dalej zdarzają się osoby twierdzące, że jest to absolutnie niepotrzebne. Czasem można się spotkać nawet z twierdzeniem, że opony zimowe to czysty […]

Brak komentarzy read more

Gdzie stosuje się moduły optyczne SFP?

Posted: 22 grudnia, 2019 o 6:42 pm   /   Nowe technologie

Moduł optyczny SFP to stosunkowo proste rozwiązanie, które ma jednak bardzo duże możliwości. Standard SFP pozwala na stworzenie urządzenia nadawczo odbiorczego (tranceivera) o takich samych możliwościach jak powszechnie stosowany moduł GBIC, ale o znacznie mniejszym rozmiarze. Dlatego też moduły takie nazywa się czasami mini-GBIC.   Sieci, w których stosuje się moduły optyczne SFP   Moduły […]

Brak komentarzy read more