Hobby

Karafki z grawerem

karafka z grawerem w pudełku
Posted: 20 sierpnia, 2019 o 8:21 am   /   by   /   comments (0)

Brak pomysłu na prezent potrafi spędzać sen z powiek przez długie, długie noce. Rozważania na temat tego, czy wybrać coś praktycznego, jak kolejna para skarpetek w zabawny wzór, czy może szalonego, w stylu skoku na bungee albo ze spadochronem, kłębią się w głowie osoby obdarowującej i nie pozwalają skupić się na codziennych sprawach.

Chodzimy po sklepie jak w amoku, snujemy się pomiędzy półkami, zarywamy noce, buszując w sieci i szukając idealnego podarunku. Jeżeli osoba, dla której musicie czy chcecie kupić prezent, jest fanem lub fanką alkoholu, to idealną opcją będą karafki z grawerem. Oczywiście tylko wówczas, jeśli ta bliska Wam osoba nie ogranicza swoich zainteresowań napojami wysokoprocentowymi do puszki piwa wypitej wieczorem do serialu i pizzy. Oczywiście dając tego rodzaju podarunek możemy kogoś zainspirować do zainteresowania się tematem alkoholi z wyższej półki.Do takiej spersonalizowanej karafki możemy przelać ulubioną whisky, dżin czy nawet wino, albo pójść o krok dalej i przechowywać w niej własnoręcznie stworzoną nalewkę.

Dodatkową radość z picia takiego wyjątkowego trunku przyniesie grawer, który zawsze będzie przypominał o osobie, od której dostało się taki prezent. Może być to zabawny cytat, data poznania, urodzin czy po prostu imię osoby obdarowywanej. Szczytem marzeń będzie karafka z grawerem w pudełku, która będzie jeszcze elegantszą opcją i sprawi, że nasz bliski z przyjemnością ustawi ją na reprezentacyjnym miejscu w kuchni, jadalni czy salonie lub, jeśli ma wyobraźnię i jest osobą kreatywną, stworzy z niej np. karmnik dla ptaków albo domek dla lalek, tak by radość z dawania prezentów mogła pójść dalej w świat.

Karafki z grawerem
5 (100%) 1 vote