Hobby

Dekoracje sali weselnej

Dekoracje sali weselnej
Posted: 3 maja, 2018 o 5:23 pm   /   by   /   comments (0)

Aby zabawa weselna trwała w najlepsze, młoda para organizuje dla gości wiele atrakcji. Począwszy od smacznego menu, poprzez duży wybór napojów, dobry zespół muzyczny lub DJ, skończywszy na ciekawej dekoracji sali weselnej. Dziś kilka propozycji na to, jak taka sala może wyglądać, aby wzbudzać prawdziwy zachwyt zaproszonych osób.

Wybór koloru

Od tego należy rozpocząć projektowanie dekoracji sali. Dobrze, aby całe wesele było utrzymane w jednolitej kolorystyce, spójnej z waszym wyglądem, strojem, dodatkami, a także tym, jak udekorowany będzie kościół. Modne i bardzo odważne kolory, które w tym roku cieszyły się dużą popularnością to soczysta, limonkowa zieleń, wyraźny błękit, a także odcienie szarości oraz kolory beżowe.

Dekoracje

Przez wiele lat, popularnymi dekoracjami były gipsowe figurki aniołków. Przyznajmy szczerze – z mody wyszły już kilka dobrych lat temu. Jeśli rzeczywiście oczekujesz takich dodatków, warto pozostać przy naturalnych materiałach i ręcznie wykonywanych ozdobach. Filc, wycinanki z papieru, czy w końcu kompozycje z kwiatów – to wszystko nada pięknego wyglądu każdej weselnej sali.

Oświetlenie

To, co ma największe możliwości dekorowania sali weselnej. W nowoczesnych restauracjach lub domach weselnych, sale są wyposażone w oświetlenie LED, z możliwością zmiany koloru. Pozwala to zmieniać oblicze każdej sali, nawet kilka razy w ciągu nocy. Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnego miejsca, warto poprosić o demonstrację możliwości oświetlenia.

Stoły i krzesła

Czyli meble, z którymi będziemy mieć największy kontakt podczas wesela. Znajdujące się na nich dekoracje, nie mogą w żaden sposób ograniczać komfortu gości, ani zabierać cennego miejsca na blacie stołu. Lepiej więc zrezygnować z efektownych, ale dużych lampionów, zastępując je smukłymi świecznikami.

Nadal jesteś bez pomysłu, na stworzenie ciekawych dekoracji weselnych? Z pomocą mogą przyjść tematyczne blogi. Jeśli i one okażą się mało skuteczne, nie pozostaje nic innego, jak tylko sięgnięcie po pomoc profesjonalistów, zajmujących się projektowaniem weselnych dekoracji.

Dekoracje sali weselnej
5 (100%) 1 vote