Dom

Banery ślubne

Posted: 27 lutego, 2019 o 8:20 am   /   by   /   comments (0)

Przed Wami ślub marzeń i zastanawiacie się jak to wszystko zorganizować? Na spokojnie. Podstawą jest dobry plan organizacji pracy, przygotowany odpowiednio wcześniej. W dniu ślubu bardzo ważna jest duchowa część ceremonii ale zaraz po niej, w pamięci oraz na zdjęciach, pozostanie wygląd. Zarówno panny młodej, pana młodego ale bardzo ważne będą także ozdoby.

Dom, z którego młodzi będą ruszali do kościoła, samochód, kościół oraz sala weselna – dobrze by było tak zorganizować i dobrać ozdoby aby tworzyły one jedną spójną całość. Świetnie w tej roli sprawdzą się kwiaty. Zaczynając od bukietu panny młodej, kwiatka w butonierce mężczyzn, bukieciku dla świadkowej. Można i warto je także wykorzystać przyozdabiając dom, samochód, kościół oraz miejsce w którym odbędzie się samo przyjęcie weselne.

 

Poza kwiatami, coraz bardziej popularne stają się banery ślubne. Delikatne i subtelne, dopełniające całości dekoracji. W domu mogą stanowić ciekawą aranżację do pierwszych zdjęć. Można na nich umieścić informację z datą oraz imionami pary młodej. Coraz powszechniej wykorzystywane są także banery do ozdabiania samochodów, którymi jedzie się do kościoła czy na salę weselną. Banery ślubne są trwałe, powierzenie ich wykonania profesjonalnej firmie, sprawi że zostaną one idealnie dobrane do charakteru ceremonii. Jeśli zależy nam na mniejszej personalizacji, z powodzeniem, za niewielkie pieniądze można kupić gotowe banery ślubne, których wybór na rynku jest ogromny.

Idealnie sprawdzą się również na sali weselnej, np. nad stołem państwa młodych czy umieszczone przy wejściu, miłym akcentem powitają gości weselnych.

Banery ślubne
5 (100%) 1 vote